O nas

Kategoria: Ogólna
Data dodania: 2024-04-24

Od ponad trzydziestu lat HURTAP SA jest aktywnym uczestnikiem szkoleniowego krajobrazu farmaceutycznego, kształtując go poprzez organizację zarówno tradycyjnych szkoleń stacjonarnych, jak i innowacyjnych webinarów. Nasze doświadczenie opiera się na współpracy z samorządem aptekarskim na terenie całej Polski, dotykając serca branży i odpowiadając na jej najistotniejsze potrzeby.

Dążąc do ciągłego podnoszenia jakości edukacji wśród farmaceutów i techników farmaceutycznych, z dumą prezentujemy dedykowaną platformę, która staje się przestrzenią wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk. Nasza platforma jest zaprojektowana tak, aby umożliwić łatwy dostęp do najnowszych informacji z zakresu opieki farmaceutycznej, usług farmaceutycznych oraz przepisów prawa farmaceutycznego.

Czym wyróżnia się nasza platforma? Przede wszystkim oferujemy dostęp do szkoleń punktowanych, co pozwala na ciągłe doskonalenie się w zawodzie, jednocześnie spełniając wymogi stawiane przez samorząd aptekarski. Dzięki naszej platformie każdy uczestnik może w łatwy sposób zdobywać i dokumentować swoje osiągnięcia edukacyjne, a także aktywnie uczestniczyć w interaktywnych sesjach szkoleniowych prowadzonych przez wybitnych ekspertów z branży.

Zapraszamy Państwa do wspólnej podróży po świecie wiedzy farmaceutycznej, gdzie każdy krok prowadzi do poszerzenia horyzontów i podniesienia standardów profesjonalizmu. Razem możemy kształtować przyszłość naszej branży i tworzyć środowisko sprzyjające ciągłemu rozwojowi.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej platformy webinarowej i dołączania do społeczności HURTAP SA, gdzie pasja do farmacji łączy nas wszystkich.

mdi-arrow-left Powrót
Sprawdź szkolenia:
Webinar
2
Rozpoczyna się: 21.08.2024 19:00:00
Uprawnienia i odpowiedzialność zawodowa farmaceutów w związku z wejściem w życie nowego kodeksu etyki aptekarza Ogólna
Punkty twarde: 2

Wykładowca: mgr farm. Dominik Lakota

Więcej mdi-menu-right
Webinar
2
Rozpoczyna się: 22.07.2024 19:00:00
Od rozmowy z pacjentem do wsparcia żywieniowego Ogólna
Punkty twarde: 2

Wykładowca: dr Joanna Neuhoff-Murawska

Więcej mdi-menu-right
Więcej szkoleń mdi-menu-right